ЗДО №5, "Вишенька", Хмільник
Хмільник, Вінницька область

Історична довідка

Комунальна установа «Дошкільний навчальний заклад №5 (ясла-садок) «Вишенька» м. Хмільника загального розвитку створено на підставі рішення Хмільницької міської ради від 30 серпня 1975р. за №19.

Приміщення розраховане на 230 місць. Загальна площа приміщення 2239 кв.м. Є в наявності музична зала площею 80,0 кв.м., 12 групових приміщень загальною площею 1228кв.м., методичний кабінет , медичні кабінети - процедурний та ізолятор, харчоблок площею 50кв.м., пральня, комора. В окремому приміщенні розміщені склади та підвал для зберігання овочів на зимовий період.

Для успішної роботи в дошкільному навчальному закладі № 5 створені умови для забезпечення фізичного, психічного здоров'я дітей, їх всебічного розвитку.

Для реалізації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі в 2005р. було відремонтовано приміщення, яке не використовувалося і відкрито спортивну залу площею - 238,5кв.м. Спортивна зала оснащена необхідним обладнанням, є в достатній кількості фізкульткурно-оздоровчий інвентар, тренажери, бігові доріжки, великі та малі атрибути для рухливих ігор.З 2007 року в закладі функціонує кімната народознавства, яка створена спільними зусиллями колективу закладу та батьків. В ній знаходяться предмети колишнього українського вжитку. Саме знання свого родоводу, історичних та культурних надбань предків допомагає формувати національну свідомість маленьких громадян України.


 


Для педагогічної просвіти дітей, колективу та батьків з 2008р. в закладі відкрито кабінет практичного психолога, який має професійно-методичне забезпечення, що дає змогу виконувати свої функціональні обов’язки на високому професійному рівні.


 


Пріоритетний аспект діяльності закладу - фізкультурно-оздоровча робота, яка спрямовується на охорону та зміцнення здоров'я, підвищення опірності й захисних сил дитячого організму, поліпшення його працездатності; на своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь та навичок, розвиток фізичних якостей і забезпечення належного рівня фізичної підготовленості та фізичної культури взагалі: на виховання стійкого інтересу до рухової активності, потреби в ній, вироблення звички до здорового способу життя. Завдання та зміст фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному навчальному закладі визначається вимогами Базового компонента дошкільної освіти в Україні, чинними програмами розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Як одну із інноваційних технологій у своїй роботі колектив закладу упроваджує Програму «Освіта для сталого розвитку».Зазначена Програма має системний підхід який допомагає моделювати, пропагувати та обирати різні варіанти роботи з дітьми по відношенню до збереження довкілля, економічної стабільності та використання енергоресурсів.

В нашому закладі панує щирість і любов до дітей, високий професіоналізм і гармонія. Тут дітям тепло і затишно. Ми навчаємо малюків дружити, мріяти, міркувати, малювати, гратися, творити, фантазувати.

Ми вважає,що кожна дитина – це неповторна особистість, яка має право на любов та повагу.

Ласкаво просимо!

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *