ЗДО №5, "Вишенька", Хмільник
Хмільник, Вінницька область

Заняття "Весела мандрівка"

19.02.2021 року вихователем середньої групи №12 «Калинка» Дощич Іриною Леонідівною було проведене відкрите інтегроване заняття з використанням елементів STREM – освіти  на тему «Весела мандрівка». Малята вчились гратися  в квест  – мандрівку, працювати  в колективі дружно, допомагати один одному, отримувати задоволення від кінцевого результату.

 

 

 

11 лютого для дітей старшої групи №9 «Барвінок» була проведена

 музична розвага «Як нам боротися з вірусами».

 Музичний керівник Чопенко С.Р., вихователь Романюк О.Й. у веселій та жартівливій формі закріпили з малюками знання про віруси, різні  можливості захисту від них шляхом дотримання певних гігієнічних норм та правил поведінки.

Свята та розваги, які проводяться в дошкільному закладі дають малятам велику втіху та радість.

Пошуково-дослідницька діяльність є потужним засобом інтелектуального розвитку дітей та формування у них основ цілісного світогляду. Малята люблять досліджувати і пізнавати довкілля, так вони набираються життєвого досвіду.

 Цікаво пройшло відкрите заняття в молодшій групі  №10 «Соняшник» під керівництвом вихователя Струтинської Наталі Олексіївни  «Подорож чарівною Країною паперу», під час якого педагог  демонструвала процес формування перших навичок дослідницької діяльності у малюків.           Грунтовна підготовка педагога до навчального процесу дає свої плоди й проявляєься в успіхах вихованців. Діти з вихователем вирушили в подорож до лісу, а пригоди, які там трапилися з ними, зачаровували гостей та не давали сумувати дітям.

Під час обговорення заняття педагоги ділилися враженнями від побаченого, мали змогу поділитися своїми практичними напрацюваннями та подякувати колезі Наталії Олексїівній за чудову роботу та прагнення до постійного вдосконалення.

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *